Середа, 03.07.2024, 10:25

Головна » 2012 » Березень » 31 » Відбувся обласний конкурс виконавської майстерності«Паросток»
Відбувся обласний конкурс виконавської майстерності«Паросток»

12         23 та 30 березня 2012 року в м. Кіровограді відбувся обласний конкурс виконавської майстерності«Паросток» серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких закладів. Щоб прийняти участь у цьому конкурсі та позмагатися у своїх вміннях у грі на музичних інструментах, вокальному мистецтву, знаннях по музично – теоретичним дисциплінам на рівні області, вихованці ДМШ ім. М.В. Лисенка та їх викладачі готувалися довго і ретельно. Кращі з них пройшли два відбіркових тури (шкільний та регіональний) і в березні 2012 року стали переможцями обласного конкурсу. На третьому заключному турі наше місто представляли : ансамбль домристів (викладач Булах Р.В., концертмейстер Тихонюк О.В.) - Диплом I ступеню, ансамбль духових інструментів ( викладач Кулик П.П., концертмейстер Малініна Д.О.) - Диплом I ступеню, Пуляева Ганна (фортепіано, викладач Голубова Н.В.) – Диплом II ступеню, ПлохотніковКонстянтин ( сольний спів, викладач Гумененко А.А., концертмейстер Черепанова Г.В.) - Диплом II ступеню, Бельш Денис (сольфеджіо, викладач Тихонюк О.В.) – Диплом II ступеню, ансамбль скрипалів ( викладач Яблуновська Н.А., концертмейстер Коваленко Є.В.) - Диплом III ступеню, Мельничук Ганна (сольний спів, викладач Малініна Д.О., концертмейстер Черепанова Г.В.) - Диплом IIIступеню,Таран Дар’я (сольний спів, викладач Гумененко А.А., концертмейстер Черепанова Г.В.) - Диплом III ступеню, Шимко Леся (фортепіано, викладач Терьошина Ю.Г.) – Диплом учасника, Макарова Олександра (фортепіано, викладач Бодня І.М.) - Диплом учасника, дует баяністів (викладач Бондар С.М.) – Диплом учасника. Вітаємо всіхпереможців з відмінними результатами і бажаємо подальших творчих успіхів!!
Категорія: Новини культури | Переглядів: 1175 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0