Середа, 08.05.2024, 23:31

Головна » 2013 » Червень » 19 » Відбувся особистий виїзний прийом громадян першим заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації В.Серпокриловим

12         18 червня в залі засідань міської ради відбувся особистий виїзний прийом громадян першим заступником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Серпокриловим Віктором Миколайовичем. Під час прийому зі своїми проблемами звернулося 8 осіб. Заявники порушували питання соціального захисту, поліпшення житлових умов, надання юридичної допомоги, працевлаштування та інші. На прийомі були присутні перший заступник міського голови В.Джулай, голова районної державної адміністрації В.Дзядух, керівники структурних підрозділів, з питань діяльності яких звертались громадяни. Всім заявникам надано відповідні роз’яснення.
Віктор Миколайович запевнив, що кожне звернення буде взято на контроль обласної влади, а міській владі доручено вжити всі належні заходи для вирішення кожної з озвучених проблем.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 805 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0