Неділя, 28.04.2024, 02:00

Головна » 2013 » Травень » 29 » Відбувся Пленум ради Знам’янської міської організації ветеранів України
Відбувся Пленум ради Знам’янської міської організації ветеранів України

12         29 травня відбувся Пленум ради Знам’янської міської організації ветеранів України, який провела голова громадської організації Бабійчук Г.О.
На Пленумі розглядалося питання про взаємодію Знам’янської міської організації ветеранів України з місцевими органами виконавчої влади і місцевого самоврядування по героїко-патріотичному вихованню молоді, визначення шляхів активізації цієї діяльності в період підготовки і відзначення 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Інформували з даного питання голова комітету по роботі з молоддю, член президії організації Брунцвік І.М., заступник начальника відділу освіти Попова Н.О.
12         Робота з патріотичного виховання молоді набуває системного характеру із збереженням бойових і трудових традицій відновлення музеїв, музейних кімнат, куточків бойової слави, волонтерського руху, участі в огляді-конкурсі на кращу первинну ветеранську організацію щодо збереження пам’яті історії, увіковічення пам’яті фронтовиків підприємствами, установами, організаціями. Вивчається стан виконання обласної акції «Зірка пам’яті», впровадження проекту «Ветеран on line». Набув популярності «Матч поколінь з шахів», автопробіги «Шляхами бойової слави».
12         Звертаючись до учасників Пленуму, міський голова Крижановський І.Б. подякував ветеранській організації за тісну співпрацю з міською владою по патріотичному вихованню молоді. Звернув увагу на подальшу спільну роботу по приділенню належної уваги ветеранам міста, чисельність яких зменшується з кожним роком.
З метою подальшої активізації взаємодії міської ветеранської організації, її первинних структур з органами місцевого самоврядування з героїко-патріотичного виховання молоді учасники Пленуму вирішили: запропонувати відновити почесне чергування у вічного вогню біля Обеліску Слави, на меморіальному кладовищі під час проведення загальноміських заходів, походи партизанськими стежками; сприяти проведенню Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України», акції «Зірка пам’яті», проекту «Ветеран on line»; приймати участь у зустрічах з молоддю, націливши увагу на непримиримість викладення фактів про Велику Вітчизняну війну.
Учасник бойових дій Смірнов М.П. подякував міському голові І.Крижановському, голові ветеранської організації Бабійчук Г.О. за роботу, яку вони проводять з даного питання, за турботу про ветеранів Великої Вітчизняної війни.
У роботі Пленуму взяли участь: міський голова І.Б.Крижановський, керуюча справа міськвиконкому Н.О. Тесленко, голова Знам’янської Другої селищної ради С.Філіпенко, ветерани-фронтовики Кумбер Є.В., Босненко І.Н., Афанасько В.І., Голуб І.С., Смірнов М.П., Савін В.Р., начальники управлінь та відділів міськвиконкому, директор ПТУ №12 Садієр В.Т.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 999 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0