16:20 Відбулось розширене засідання Президії Знам'янської міської організації ветеранів України | |
![]() ![]() З метою забезпечення доступності спеціалізованої медичної допомоги ветеранам на базі ліжкового фонду, який функціонує в Знам'янській ЦРЛ виділено 14 ліжок для лікування ветеранів війни, а саме: в кардіологічному відділенні - 3, хірургічному -2, травматологічному -2, неврологічному -3, терапевтичному -3, ЛОР відділенні -1. Для хворих ветеранів війни, які знаходяться на лікуванні в стаціонарі ЦРЛ збільшено витрати на харчування на 1 ліжко/день з 11 грн. до 15 грн.20 коп. для інвалідів війни та учасників бойових дій, для інших категорій до 6 грн.90 коп. Проліковано в стаціонарі ЦРЛ за січень-жовтень 246 ветеранів, з них по місту -124. На харчування витрачено 16734грн.70 коп. НА медикаменти в стаціонарі 5619 грн.94 коп., амбулаторно 20310 грн.28 коп. Зубопротезовано 5 ветеранів на суму 1631 грн.43 коп. Слухопротезовано – 4 ( в обласній лікарні). В Кіровоградському шпиталі проліковано -120 ветеранів війни, з них 8 дітей війни. До кінця 2011 року заплановано провести ремонтні роботи у палатах для ветеранів у неврологічному та ЛОР відділеннях на загальну суму 70000 грн. Санаторно - курортне лікування отримали11- інвалідів Великої Вітчизняної війни, 7 – учасників бойових дій та 5 учасників війни. Завідуюча поліклінікою ДЗ "Відділкова лікарня" ст. Знам'янка ДП Одеської залізниці О.Кубкіна повідомила, що на сьогоднішній день вирішено питання соціального страхування ветеранів залізничного транспорту та до кінця 2012 року буде остаточно вирішено питання обладнання палат для ветеранів війни. Як зазначив головний лікар станції швидкої допомоги В.Тихоненко: Знам'янська міська станція швидкої невідкладної медичної допомоги налічує 56 працівників, із них 18 фельдшерів та 8 лікарів першої та вищої кваліфікації. Станція функціонує в цілодобовому режимі та постійно готова надати екстрену медичну допомогу населенню міста. На сьогоднішній день забезпечена медикаментами та перев'язочним матеріалом. Міська влада постійно надає допомогу у придбанні медичного обладнання. Завдячуючи підтримці міської влади, а саме міського голови І.Крижановського та секретаря міської ради А.Тесленка було придбано електрокардіограф, що дає змогу в більш кваліфікованому наданні медичної допомоги та чіткій діагностиці електрокардіограм. Під час проведення засідання у членів президії Знам'янської міської організації ветеранів України виникало багато запитань на які надав чіткі та конкретні відповіді перший заступник міського голови В.Джулай. Питання стосувались реорганізації залізниці, відновлення будівництва школи № 5, робіт по будівництву Другої Черги об'їзного шляху, проведення робіт по котельнях міського Палацу культури, ДЮСШ, ЗШ № 2, ЦРЛ, напруженої ситуації, що склалася з міським бюджетом на наступний рік, невирішеного питання меж міста та району та інші. ![]() ![]() | |
|