Субота, 04.05.2024, 08:49

Головна » 2012 » Лютий » 21 » Відбувся прийом громадян з особистих питань, який провів заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Яременко

12          21 лютого 2012 року з робочим візитом у нашому місті перебували заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації С. Яременко та перший заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольга Довжук. Цього ж дня, за участю міського голови І.Крижановського, в приміщенні виконавчого комітету Знам'янської міської ради, відбувся прийом громадян з особистих питань, який здійснили Сергій Яременко та Ольга Довжук . Питання, з якими зверталися мешканці міста стосувалися вирішення питання, щодо надбавки до пенсії, учаснику та інваліду Великої Вітчизняної війни, виплати допомоги "Дітям війни", надання матеріальної допомоги на лікування та оформлення субсидії. По всім питанням були дані відповідні доручення.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 648 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0