Вівторок, 18.12.2018, 21:18
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2015 » Грудень » 11 » Відбувся семінар – практикум з відповідальними за правоосвітню роботу на підприємствах, установах та організаціях
09:38
Відбувся семінар – практикум з відповідальними за правоосвітню роботу на підприємствах, установах та організаціях
12
В рамках проведення в місті Всеукраїнського тижня права годині в приміщенні Знам’янської міської ради відбувся семінар – практикум з відповідальними особами підприємств, установ та організацій міста за правоосвітню роботу. 

До порядку денного семінару – практикуму були внесені питання про історичні передумови підписання Загальної Декларації прав людини, про зміни, які відбулися у законодавстві.

Про заплановані заходи в рамках проведення в місті тижня права розповів начальник юридичного відділу міськвиконкому Данільченко Ю.В. Він зазначив, що з цією метою міським головою видано розпорядження від 17.11.2015 року за №146, яким визначено, що з 7 по 12 грудня в місті триватиме тиждень права, затверджено міські заходи, рекомендовано керівникам підприємств, установ, організацій міста провести в трудових колективах правові навчання. Інформація про проведення заходів до  тижня права буде розміщуватися на офіційному сайті Знам’янської міської ради.

Історичну довідку про передумови підписання Загальної Декларації прав людини навела головний спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому Буріко О.А. З метою проведення правових навчань до міжнародного Дня захисту прав людини у своїх трудових колективах учасникам семінару запропоновано методичний матеріал. 

Про основні зміни, які відбулися у законодавстві України останнім часом доповів начальник юридичного відділу Данільченко Ю.В. У своїй доповіді він звернув увагу присутніх на новоприйнятий Закон України «Про Національну поліцію», зміни, внесені до Кодексу законів про працю України, постанови Кабміну, що регулюють правовідносини у галузі освіти критерії, укази Президента України. Провів порівняльний аналіз правових норм Закону України про міліцію з нормами законодавства про Національну поліцію. 

Учасники семінару – практикуму спілкувалися із доповідачами, задаючи питання щодо актуальності та особливостей висвітлених тем. 

Матеріали семінару можна знайти у розділі «Правова освіта», підрозділ «Актуально для громадян» на офіційному сайті міської ради.


Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 331 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Кировоград: новости и сайты