Понеділок, 22.07.2024, 16:16

Головна » 2012 » Вересень » 29 » Відбувся святковий концерт до Дня людей похилого віку та Дня ветерана
Відбувся святковий концерт до Дня людей похилого віку та Дня ветерана

12         29 жовтня 2012 року у міському Палаці культури відбувся святковий концерт до Дня людей похилого віку та Дня ветерана. Розпочався він такими словами ведучих (В. Петрашова, та В. Ткаліч): «Прекрасна пора, коли жовтіє листя на деревах, схиляються до долу останні квіти, відлітають у вирій останні журавлинні ключі, у прощальному вальсі кружляє багряне листя і душа сповнена осінніх фарб, надій на краще майбутнє».
Далі йшли вітання людям поважного віку, слова вдяки за досвід, науку, підтримку, теплі слова і відкриту душу.
Також слова привітань ветеранам висловив народний депутат України - Олександр Йосипович Єдін , міський голова - Крижановським І.Б., голова міської Ради ветеранів – Бабійчук Г.О.
Концерт проходив за участю народного самодіяльного ансамблю української пісні і танцю «Барвінок» (керівник - Заслужений працівник культури України – Євдокія Павлівна Мельниченко), зразкового дитячого танцювального колективу «Веселка» ( керівник - Т. Часник), колективу бального танцю «Грація» ( керівник - В. Кондратюк).
Закінчився концерт піснею «Многії літа» та побажанням всім присутнім злагоди в родинах, міцного здоров’я та душевного тепла.
Після концерту відбулася святкова лотерея «Щасливий випадок» (вед. С. Бойко).
За дорученням голови міської Спілки підприємців Кліпацького С.В. Світлана Василівна поздоровила всіх зі святом.
В лотереї розігрувались подарунки від підприємців міста:
Кліпацького Сергія,Савельєва Ігоря,Віталія Білана,Володимира Олійника,Світлани Іваненко та Олени Аністратенко,Надії Матвієнко та Івана Литвина,Олексія Луца та Валерія Романа,Олени Філоненко та Віталія Супрунова,Олега Слюсара,Олександра Куцова та Миколи Єрохіна.Олександра Суворова та Олени Плахотнікової.
В цей день було 13 щасливчиків, які отримали подарунки, але у всіх був гарний настрій від того, що для них звучали теплі слова подяки, вони відчули повагу до себе, та щасливі були тим, що ми живемо в чудовому місті, в мирній країни, де живуть добрі і чуйні люди!

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 956 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0