Користувачів: 0

Інформаційний портал

Відео про місто

Корисні посилання

Головна » 2012 » Грудень » 21 » Відбувся традиційний обласний турнір аматорських команд з футзалу на честь 69 річниці визволення м. Знам’янка
12:20
12       24-25 листопада та 1-2,15 грудня у спортивному залі ДЮСШ відбувся традиційний обласний турнір аматорських команд з футзалу на честь 69 річниці визволення м. Знам’янка.
У турнірі прийняло участь 14 команд. Після попередніх ігор в підгрупах у півфіналі зустрілися команди:
Факел – Буревісник-І (рахунок матчу 4:4 пенальті 4:2 на користь команди Буревісник - І);
Олімп – ДЮСШ (рахунок 9:4)
Отож у фіналі зустрілися команди Олімп та Буревісник-І. Гра була видовищною і напруженою. До останніх хвилин зустрічі рахунок був 2:2. На останніх хвилинах зустрічі більш досвідчені гравці команди «Олімп» забили два м’ячі і здобули перемогу.
У складі команди глядачі мали змогу побачити гравців, які грають у І та ІІ лізі українського футболу: Кочура Олександра «Оболонь» м. Київ, Порошина Андрія «Зірка» м. Кіровоград, Марущука Андрія та Пономарь Дениса «УкрАгроКом» с. Головківка, Шпака Олександра «Макієввугілля» м. Макіївка, Карпова Олександра та Чернова Андрія «Енергетик» м. Бурштин.
Турнір пройшов на високому організаційному рівні. Команда – переможець отримала кубок, а гравці команди переможця - медалі. Кращим воротарем турніру було визнано Володимира Домбровського (Буревісник -І), кращим бомбардиром Олександра Кочура («Олімп»).
За вагомий внесок у розвиток аматорського та дитячо-юнацького футболу у м. Знам’янка грамотами обласної федерації футболу були нагороджені: Віталій Дем’яненко, Володимир Хохлов, Олексій Шмалько. Нагороди вручав міський голова І. Крижановський.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 730 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

Кировоград: новости и сайты