Субота, 20.04.2024, 16:21

Головна » 2016 » Лютий » 15 » Відбувся традиційний відкритий турнір міста з тенісу настільного серед аматорських команд, присвячений виведенню військ з Афганістану
Вже кілька років поспіль у загальноосвітній школі №6 смт.Знам’янка Друга проходить традиційний відкритий турнір міста з тенісу настільного серед аматорських команд та учнівської молоді, присвячений виведенню військ з Афганістану.

Традиційно, на змаганнях збираються найкращі гравці з тенісу настільного, з метою виявити переможців, гідних представляти наше місто на обласних змаганнях.

Атмосфера спортивного азарту вирувала у школі ще до початку змагань, не втрималися позмагатися між собою міський голова С.І.Філіпенко, та селищний голова С.Б.Москаленко, впевнено взяв в руки ракетку голова міської Спілки ветеранів війни в Афганістані М.С.Фесюн.
 На урочистому відкритті свята, спортсменів привітали міський голова С.І.Філіпенко, селищний голова С.Б.Москаленко, голова міської Спілки ветеранів війни в Афганістані М.С.Фесюн, начальник відділу молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому Р.А.Ладожинська, головний спеціаліст відділу освіти С.М.Мурга, завідуючий відділом учбово-спортивної роботи Знам’янського регіону Одеської залізниці О.В.Шмалько  які побажали учасникам волі до перемоги та задоволення від змагань.

Сергій Іванович Філіпенко запевнив спортсменів та вболівальників що приділятиме постійну увагу розвитку спорту у місті та надалі підтримувати існуючі спортивні традиції, про що свідчить те, що на цю галузь в цьому році бюджетом передбачено майже втричі більше коштів ніж торік.

У турнірі взяли участь 15 команд.
Змагання пройшли на високому організаційному рівні, завдяки зусиллям що доклав до цього вчитель фізичної культури ЗОШ №6 Ю.І.Бондаренко, який, до речі і був головним суддею турніру.
За тенісними столами вирувала атмосфера запеклої боротьби, дружньої командної підтримки, та спортивного азарту.
У командному заліку турніру, переможні місця розподілилися таким чином:
І місце – команда «Ветеран» смт.Знам’янка Друга у складі Ю.Бондаренко, Р.Піддубного, А.Лавриненко;
ІІ місце – команда «Тризуб» смт.Знам’янка Друга у складі О.Степаненко, Л.Конбутаєва та А.Колєсніченко;
ІІІ місце – команда «ШЧ-3» м.Знам’янка у складі В.Чубов, та Р.Шевченко.
В особистій першості місця розподілили:
Чоловіки
І місце – Піддубний Роман (смт. Знам’янка Друга);
ІІ місце – Бондаренко Юрій (ЗШ №6);
ІІІ місце – Чубов Віктор («ШЧ-3»).
Жінки
І місце –  Сєрова Дар’я ( команда «Нове покоління»);
ІІ місце – Конбутаєва Лоліта (ЗШ №6);
ІІІ місце – Гусаренко Оксана (команда «Молодь»).

Переможці нагороджені медалями, дипломами і грамотами Виконавчого комітету Знам’янської міської ради.. А переможцям ми бажаємо перемоги в обласних іграх, які  відбудуться 20-21 лютого у місті Кіровограді.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 936 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.7/6