Четвер, 28.03.2024, 23:44

Головна » 2016 » Квітень » 27 » Відбувся VІІ обласний відкритий чемпіонат з військово – спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів
23 квітня 2016 року на базі Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України відбувся VІІ обласний відкритий чемпіонат з військово – спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів і військово – патріотичних клубів та об’єднань Кіровоградської області, присвячений пам’яті воїнів, загиблих під час проведення АТО.

Для участі у змаганнях прибула 21 команда зі Знам’янки та Знам’янського району, м. Долинської, м. Світловодська, м. Олександрії Кіровоградської області, м. Кіровограда та м. Жовтих Вод Дніпропетровської області.

Директор Знам’янського МСТК ТСОУ В. Колебіденко, відкриваючи Чемпіонат, щиро радів з того, що з кожним роком кількість учасників змагань збільшується, спортсмени стають більш підготовлені, а це підвищує престиж перемоги. Приїжджають юнаки та дівчата не тільки з Кіровоградщини, а й з інших областей. Зворушливою є традиція присвячувати перемоги у чемпіонатах пам’яті воїнів – визволителів.
Настоятель церкви Казанської ікони Божої Матері ієрей Георгій Колебіденко відслужив заупокійну літію пам’яті загиблих у АТО солдатів, всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у боях воїнів.

Вітали учасників змагань, бажали високих здобутків та перемог Знам’янський міський голова С. Філіпенко, голова Всеукраїнського дитячого патріотичного об’єднання «Майбутнє України» Мальчин Г.В., представники Генерального Штабу Збройних Сил України підполковник Сиротенко С.Б. та майор Барковський Д.О., голова Кіровоградської обласної організації ТСО України Титенок Н.М., голова Кіровоградської обласної організації УСВА В.М. Остащук, представники Кіровоградського обласного військового комісаріату, заступник військового комісара Знам’янського ОМВК майор Бондаренко О.Г., секретар Знам’янської міської ради Клименко Н.М., голова Знам’янської міської громадської організації ветеранів АТО М. Нікітін.

Знам’янський міський спортивно – технічний клуб Товариства сприяння обороні України не перший рік співпрацює з ІІІ окремим полком спеціального призначення в організації пізнавальних екскурсій, показових виступів, змагань. Цього разу офіцери цієї військової частини представили до уваги юних спортсменів та глядачів виставку зразків зброї, що знаходиться на озброєнні української армії.  Бійці ІІІ загону спеціального призначення, командиром якого є підполковник Неня Р.В.,  розповідали про технічні характеристики кожного виду зброї та проводили короткі практичні навчання.

Суддівську команду, що вже теж є доброю традицією, складали незалежні судді з числа особового складу офіцерів ІІІ окремого полку спеціального призначення.

Змагання проходили на п’яти рубежах:
·неповне розбирання та складання автомата АК – 47;
·спорядження магазину автомата АК – 47 патронами;
·стрільба зі страйкбольного автомата;
·спортивне метання ножів;
·метання гранати.

Цього року боротьба була нелегкою, команди були сильними та добре підготовленими. У підсумку ІV командне місце виборола команда ВПК «Перевал» (м. Світловодськ), ІІІ місце – команда Долинського ПТНЗ ТСОУ, ІІ місце – команда дівчат Знам’янського МСТК ТСОУ. Перше місце посіла збірна команда ЗМСТК ТСОУ.

Всі переможці були нагороджені дипломами Знам’янського МСТК ТСОУ, медалями, кубками.

Були і пам’ятні подарунки для команд – учасників: кубки ТСОУ, пам’ятні статуетки та, мабуть, найцінніший – пам’ятний календар з особистим підписом Героя України командира ІІІ полку спеціального призначення полковника Трепака О.С.

Голова Кіровоградської обласної організації ТСО України Титенок Н.М. вручила почесну грамоту директору Знам’янської МО ТСОУ В. Колебіденку за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді та пропаганду та популяризацію військово – прикладних видів спорту в Кіровоградській області.

За багаторічну співпрацю, розвиток військово - патріотичного виховання молоді Кіровоградщини, щорічне сприяння в організації чемпіонатів з військово – спортивних багатоборств Надія Мустафаївна вручила пам’ятний кубок Товариства сприяння обороні України командиру ІІІ загону ІІІ полку спецпризначення підполковнику Нені Р.В.

Незвичайним сюрпризом для присутніх став показовий виступ пілотів Кіровоградського авіаційного спортивного клубу ТСОУ, що демонстрували свою майстерність, виконуючи фігури вищого пілотажу над Знам’янським МСТК ТСОУ на літаку ЯК – 52.

Організатори подбали і про те, щоб учасники змагань та гості змогли відновити свої сили, скуштувавши каші з польової кухні.

Щиру подяку висловив директор Знам’янського МСТК ТСОУ  Колебіденко В.О.  командиру ІІІ окремого полку спеціального призначення полковнику О.С. Трепаку, командиру ІІІ загону ІІІ полку спеціального призначення підполковнику Р.В. Нені, голові Кіровоградської ОО УСВА В. Остащуку, директору Світловодського НЗ ТСОУ С. Шеховцову, голові Знам’янської міської громадської організації ветеранів АТО М. Нікітіну, офіцерам – суддям на рубежах змагань, міській владі, спонсорам за багаторічну співпрацю та допомогу в організації Чемпіонату.

І.І. Іваненко, заступник директора
Знам’янського МСТК ТСО України

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 898 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/4