Понеділок, 20.05.2024, 07:11

Головна » 2012 » Грудень » 3 » Відбувся заключний етап Тижня Дружби
Відбувся заключний етап Тижня Дружби

12         З 28 листопада по 3 грудня 2012 року у Знам’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів проходив традиційний XVIIІ міський Тиждень Дружби «Повір у себе», організаторами якого - є Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Протягом тижня для вихованців даного закладу було організовано та проведено ряд цікавих та різноманітних заходів.
3 грудня  2012 року до Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів завітали міський голова Ігор Борисович Крижановський та депутат обласної ради Сергій Вікторович Кліпацький, бо саме в цей день відбувався заключний етап Тижня Дружби . На початку всіх присутніх привітала директор школи-інтернату Надія Петрівна Заруцька. Актовий зал школи - інтернату був переповнений. Дітей привітав міський голова І.Крижановський та депутат обласної ради С.Кліпацький, які подарували вихованцям новий кольоровий телевізор, побажали здоров’я та пообіцяли, що міська влада і надалі буде робити все для того, щоб вони мали змогу розвиватись, отримувати належне медичне обслуговування, здобувати не лише навички самообслуговування, а й ази грамоти, робітничі професії. Також звернули увагу на те, що у даному закладі працюють досвідчені педагоги, дефектологи, лікарі, медичний персонал. Усі вони дарують тепло та турботу своїм вихованцям. Але і гості свята не залишилися без подарунків, які приготували їм вихованці даного закладу.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 752 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0