08:08 Віддаємо шану Перемозі | |
![]() 70 років у травневі сонячні дні кожен почувається по-особливому. Наближається велична дата - день пам`яті, день слави, день радості і скорботи - величний День Перемоги. Напередодні свята Великої Перемоги міський голова Крижановський Ігор Борисович, начальник управління соціального захисту населення Волошина Алла Миколаївна, голова Знам'янської міської організації ветеранів України Бабійчук Ганна Олексіївна відвідують ветеранів війни, які безпосередньо брали участь у бойових діях у роки війни 1941-1945. Переможні роки минають, і, на жаль, 70-річчя Перемоги зустрічають у нашому місті тільки 48 учасників бойових дій у роки війни. Висловлюючи серд ![]() ![]() Ці зустрічі були дуже зворушливими для наших шанованих сивочолих ветеранів. Вони дякували за увагу з такими щирими сльозами на очах. Найбільше їх зворушила книга про ветеранів, яка стане для кожної родини пам'яттю про фронтовика - батька, дідуся, бабусю... ![]() ![]() | |
|