17:15 Відкрите заняття дитячого хореографічного колективу "Екстраверт" | |
![]() У системі художньо-естетичного виховання дітей одне з найважливіших місць займає мистецтво. Дійовим засобом естетичного виховання є мистецтво танцю, яке ефективно впливає на всебічний розвиток особистості.
Указом Президента України 2013 рік оголошено Роком дитячої творчості. Глава держави поставив першочергові завдання перед владою на місцях - забезпечити належне функціонування позашкільних навчальних закладів, зміцнивши їх матеріально-технічні бази, залучити більшу кількість дітей до гурткової роботи з метою задоволення їх освітньо-культурних, духовних потреб та сприяти створенню умов для їхнього творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку Відповідно до зазначеного відбулося відкрите заняття дитячого хореографічного колективу "Екстраверт". ![]() Хореографічний колектив сучасного танцю «Екстраверт» Центру дитячої та юнацької творчості був створений у 2002 році художнім керівником з хореографії Стукаленко Мариною Вікторівною. «Наше завдання – дати вихованцям початкову корекційну хореографічну підготовку, виявити нахили дітей і задовольнити їхню потребу в руховій активності; розвинути почуття ритму, хореографічну виразність, координацію рухів і на цій основі виховувати художній смак, уміння сприймати мистецтво танцю» - розпочинає відкритий урок керівник хореографічного групи Степанова Катерина Михайлівна З моменту створення до сьогодення колектив збільшився в два рази і на цей час налічує 130 дітей різного віку від 5років до 17 років . ![]()
«Для того, щоб діти могли не тільки проявляти, але й застосовувати при виконанні завдання викликані ним почуття, необхідна, перш за все, їхня зацікавленість не тільки цим завданням, а й усім навчально-виховним процесом. Насамперед – це створення атмосфери, в якій дитина може радісно і невимушено працювати без надмірних зусиль» - ділиться досвідом Катерина Михайлівна. Творчі здобутки колективу вражають , за свій невеличкий час існувавання юні знам’янчани встигли показати свої навички та талант у VII Міжнародному фестивалі-конкурсі класичного, бального,сучасного танцю "Сузір"я мрій",м.Дніпропетровськ (жовтень у 2012р.); у IV Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтва та творчості "Музика кохання" м.Новомосковськ Дніпропетровська область(лютий2013р.) ; у районому фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва"Сонячні танці" м.Олександрія(квітень2013р.). ![]() Хореографічний колектив "Екстраверт"став лауреатом II ступеню у VII Міжнародному фестивалі"Сузір"я мрій"; золотий призер IV Міжнародного фестивалю"Музика кохання"; вибороли Премію " Гран-Прі" у фестивалі"Сонячні танці." Присутній на занятті міський голова Ігор Борисович Крижановський висловив своє щире захоплення вправними танцівницями та додав : « Виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей, організація змістовного дозвілля, удосконалення виховної роботи та розбудова системи позашкільної освіти – такі завдання ставить Глава держави. Ми повинні на місцях підтримувати і розвивати обдаровану молодь, створювати належні умови для творчого розвитку дітей» - зазначає посадовець . В свою чергу керівник колективу "Екстраверт" висловила щиру подяку всім присутнім гостям, що завітали і переглянули заняття та додала : «Важливою умовою успішного проведення занять є його атмосфера і організованість». | |
|