18:19 Відкритий чемпіонат з військово-спортивного багатоборства | |
![]() Цього разу підтримати учасників змагань прийшли міський голова І.Крижановський та секретар міської ради А.Тесленко. Ігор Борисович зазначив, що міська влада надає особливої уваги розвитку спорту в навчальних та спортивних установах міста, адже наші діти повинні бути всесторонньо розвинутими, мужніми та витривалими . ![]() Допомогу у проведенні судійства надало ОПСпП м.Кіровограда, під командуванням командира ІІІ загону, підполковника Нені Руслана Васильовича. | |
|