Четвер, 25.04.2024, 03:31

Головна » 2014 » Лютий » 14 » Відкритий турнір з настільного тенісу з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

08 лютого 2014 року у приміщенні Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 відбувся відкритий турнір з настільного тенісу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У змаганнях взяли участь спортивні колективи селища, міста та району.

Перед присутніми виступив селищний голова Філіпенко Сергій Іванович, який зазначив: «Вже стало доброю традицією - збиратися у лютому на змагання по тенісу. Цей турнір ми з вами приурочуємо до річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Я бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, миру та злагоди. Цінуйте дружбу, умійте допомагати, співчувати, любити, чесно виконувати свій громадянський обов'язок. А учасникам – перемоги.»

Також, Філіпенко С.І. вручив грамоту Знам’янської Другої селищної ради вчителю фізичного виховання Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 Бондаренку Юрію Івановичу за активну громадську позицію, належні організаторські здібності та особистий внесок у розвиток фізичного виховання серед молоді селища.

Із привітаннями до всіх присутніх звернулася начальник відділу молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому Ладожинська Руслана Анатоліївна. Вона побажала учасникам удачі, витримки та наснаги.
У перервах між
змаганнями учасники турніру мали змогу пригоститися чаєм та печивом від селищного голови.

12По завершенню турніру суддівською комісією було підведено підсумки та визначено переможців. Ними стали :

серед жінок
І місце – Марьяна Пєсчурненкова, ст. Знам’янка
ІІ місце – Ольга Припачкіна, учениця Знам’янського профліцею
ІІІ місце – Тетяна Охріменко, учениця ЗШ № 2

серед чоловіків
І місце – Тарас Барвінок, с. Іванківці, агрофірма
ІІ місце – Юрій Бондаренко, смт. Знам’янка Друга, ЗШ № 6
ІІІ місце – Сергій Кулик, ст. Помічна, ШЧ-3

підсумки серед команд:
І місце – команда «Вимпел» (Ю. Бондаренко, В. Дубровський, О. Припачкіна)
ІІ місце – команда ПП «Матвєєв» (Р. Піддубний, Р. Матвєєв, М.Пєсчурненкова)
ІІІ місце – команда ПП «Каунас» (О. Андрєєв, В. Крижановський, Т. Охріменко)

Переможці отримали грамоти від Знам’янської міської ради та медалі, які надав депутат міської ради Філіпенко Олег Сергійович.
Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 1012 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1