Четвер, 25.04.2024, 11:40

Головна » 2015 » Лютий » 18 » Відкритий турнірі міста з тенісу настільного серед аматорських команд та учнівської молоді

Вже кілька років поспіль у загальноосвітній школі №6 смт.Знам’янка Друга проводиться відкритий турнірі міста з тенісу настільного серед аматорських команд та учнівської молоді. Традиційно, на змаганнях збираються найкращі гравці з тенісу настільного, з метою виявити переможців, гідних представляти наше місто на обласних змаганнях.

Турнір був присвячений 26-річчю виведення військ з Афганістану. В урочистій обстановці відкриття свята, спортсменів привітали селищний голова С.І.Філіпенко та головний спеціаліст відділу молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому А.О.Сугарей, які побажали учасникам волі до перемоги та задоволення від змагань.

У турнірі взяли участь 6 команд.
Змагання пройшли на високому організаційному рівні, завдяки зусиллям що доклав до цього вчитель фізичної культури ЗОШ №6 Ю.І.Бондаренко, який, до речі і був головним суддею турніру.
За тенісними столами вирувала атмосфера запеклої боротьби, дружньої командної підтримки, та спортивного азарту.
У командному заліку турніру, переможні місця розподілилися таким чином:
І місце – команда «ПП Матвеєв» смт.Знам’янка Друга у складі В.Матвеєва, Р.Піддубного, І.Кравцової;
ІІ місце – команда «ШЧ-3» м.Знам’янка  у складі С.Шевченка та В.Чубова;
ІІІ місце – команда «Патріот» смт.Знам’янка Друга у складі О.Степаненка, О.Гусаренко та О. Степаненка.
В особистій першості місця розподілили:
Чоловіки
І місце – Бондаренко Юрій (ЗШ 6);
ІІ місце – Матвеєв Віталій (смт. Знам’янка Друга);
ІІІ місце – Піддубний Роман (НОР-3).

Жінки
І місце – Комбутаєва Лоліта (ЗШ 6);
ІІ місце – Гусаренко Оксана (ЗШ6);
ІІІ місце – Кравцова Інна (смт. Знам’янка Друга).

Переможці нагороджені медалями, дипломами і грамотами Виконавчого комітету Знам’янської міської ради. Окрема подяка від організаторів турніру міському голові І.Крижановському, голові селищної ради С.Філіпенку та депутату міської ради О.Філіпенку за підтримку і допомогу в організації та проведені змагань. А переможцям ми бажаємо перемоги в обласних іграх, які  відбудуться 20-21 лютого у місті Кіровограді.

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 924 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.3/3