Головна »
2011 » Грудень » 25 » Відкриття Новорічної ялинки
17:20 Відкриття Новорічної ялинки |
25 грудня 2011 року відбулося довгоочікуване свято - відкриття Новорічної ялинки. Театральне дійство було підготовлене творчими та художніми колективами міського Палацу культури. В ньому взяли участь традиційні персонажі Снігової Королеви, Мальвіни, Буратіно, Лисиці Аліси, Кота Базіліо, Діда Мороза. У заході взяв участь міський голова Ігор Борисович Крижановський , який привітав всіх присутніх з Новорічними та Різдвяними святами, побажав щастя та здійснення мрій у Новому 2012 році. Малеча брала участь у різноманітних веселих конкурсах, а традиційне запалювання електричних вогників на ялинці, святковий феєрверк було зустріто дружнім голосним "ура"!
|
Категорія: Експрес інформація |
Переглядів: 749 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |