Четвер, 18.04.2024, 15:52

Головна » 2016 » Липень » 29 » Відкриття оновленого відділення «Ощадбанку»
Відкриття оновленого відділення «Ощадбанку»
Відбулося відкриття оновленого відділення «Ощадбанку» у нашому місті.  На урочисте відкриття завітала секретар Знам’янської міської ради Наталія Клименко.

Від імені Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету Наталія Миколаївна привітала знам’янчан, гостей міста та працівників відділення з цією визначною подією.

Я впевнена - відзначила Наталія Миколаївна - що покращені умови праці позитивно позначаться на роботі відділення та підвищать рівень обслуговування клієнтів.

Сьогодні державним банкам, як і комерційним, треба доводити свою спроможність, належно працювати, і Ощадбанк виконує це завдання, дбаючи про професійні кадри, забезпечуючи високу якість обслуговування та доступність  для клієнтів.

Секретар ради побажали клієнтам перш за все, міцного здоров’я, гарного настрою та легкого обслуговування, а працівникам банку – процвітання, успіху, прибутків, нових здобутків та хороших клієнтів.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 932 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 2.7/9