Неділя, 28.04.2024, 02:06

Головна » 2011 » Березень » 29 » Відкриття соціальної аптеки
Відкриття соціальної аптеки
12      У місті Знам`янка, згідно з підписаним головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Ларіним С.М. та ЗАТ «Ліки Кіровоградщини» меморандумом, за підтримки органів місцевої влади, відкрилася соціальна аптека №171 Знам`янської філії центральної районної аптеки №24 ЗАТ «Ліки Кіровоградщини», по вул. Жовтневій 16-в. Завідуючий аптекою Силко Віктор Петрович, депутат Знам`янської міської ради, завідуючий Знам`янською філією ЦРА №24 ЗАТ «Ліки Кіровоградщини». На відкритті аптеки були присутні заступник голови ЗАТ «Ліки Кіровоградщини» Ковтун Василь Михайлович, голова правління Хільченко Сергій Васильович та міський голова Крижановський Ігор Борисович. Першими покупцями стали міський голова та депутат Знам`янської міської ради Антоненко Олег Савелійович. Цінова політика таких соціальних аптек буде базуватися на доступності ліків для усіх верств населення. Близько 60 відсотків ліків за своєю ціною будуть мало відрізнятися від закупівельних.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 968 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0