10:38 Відродження народу, держави розпочинається з відродження духовності | |
![]() Хресною Ходою центральною вулицею міста віряни пронесли шановані православними християнами України святині – ікони "Знамення Богородиці", св. Миколая Чудотворця, Преподобного Сергія Радонезького, святого князя Володимира та інші реліквії. ![]() Розпочався Хресний Хід від приміщення церкви Святої мучениці Тетяни, а завершився біля церкви Преподобного Сергія Радонезького Олександрійської єпархії УПЦ. ![]() Очолили ходу: міський голова І.Крижановський, секретар міської ради А.Тесленко, священнослужителі Української Православної церкви Олександрійської єпархії міста Знам’янки та Знам’янського району. Духовенство Знам'янського благочиння відслужило Божественну літургію, приурочену 1025-річчю Хрещення Київської Русі у церкві Преподобного Сергія Радонезького, яку очолив благочинний Знам’янського округу митрофорний протоієрей о. Василь (Мазурок). Він привітав усіх зі святом, подякував міській владі та підтримку та співпрацю. ![]() «Як зазначає Президент України, упровадження християнства виявилося не лише релігійним актом, але й державною, політичною і культурною необхідністю. Воно дало можливість Київській державі увійти в коло країн християнської цивілізації, які становили тоді ще не розділений європейський світ», - сказав Ігор Борисович учасникам Хресного Ходу. ![]() | |
|