П`ятниця, 19.04.2024, 19:02

Головна » 2014 » Лютий » 12 » Відвідання родин загиблих побратимів – традиція, якої беззастережно дотримуються міська влада та воїни - інтернаціоналісти
Відвідання родин загиблих побратимів – традиція, якої беззастережно дотримуються міська влада та воїни - інтернаціоналісти. На афганській війні загинули три військовослужбовця із міста Знам’янки та шість жителів Знам’янського району. Їхні імена викарбувані на пам’ятному знаку-комплексі «Пам’яті воїнам Афганістану».
Напередодні 25-річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан міський голова Крижановський Ігор Борисович,
12селищний голова смт. Знам’янка Друга Філіпенко Сергій Іванович, депутат міської ради, голова міської організації КПУ Смик Олег Степанович, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Загородня Валентина Григорівна, голова міської Спілки ветеранів війни в
12Афганістані Фесюн Микола Степанович, воїни-інтернаціоналісти відвідали вдома матерів знам`янчан, які загинули під час виконання інтернаціонального обов`язку, Гладун Галину Григорівну, Лунгул Валентину Степанівну, Козіну Лідію Іванівну та хворих воїнів-інтернаціоналістів. .
Міський голова вручив матеріальну допомогу, продуктові набори родинам, які не дочекалися з чужого краю своїх дітей – Козіна Валерія, Гладуна Сергія, Лунгула Віктора, дружині загиблого Козіна Валерія.
« Ветерани та родини загиблих повинні відчувати нашу турботу та вдячність. Одне з ключових завдань соціальної політики
12Президента України місцевій владі – системне обстеження матеріальних та соціально-побутових умов проживання учасників бойових дій на території інших держав та членів їх сімей для надання їм в установленому порядку матеріальної та іншої допомоги», - зазначив Ігор Борисович, звертаючись до родин загиблих.
Були покладені квіти на могили загиблих в Афганістані знам'янчан – Валерія Козіна та Сергія Гладуна, вшановано хвилиною мовчання пам'ять загиблих в Афганістані.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 904 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.0/2