Вівторок, 16.04.2024, 20:15

Головна » 2011 » Липень » 4 » VII Український муніципальний форум
VII Український муніципальний форум

12                  Днями  у  місті Іллічівську проходив VII Український муніципальний форум. Взяв участь  у його  роботі і  міський голова  м. Знам»янка Крижановський Ігор Борисович Це  зібрання стало вже традиційним і проходить не перший рік. Мета даного заходу - налагодження співпраці та відпрацювання спільної позиції Уряду країни  та Асоціації міст України у питаннях розвитку місцевого самоврядування, реформування законодавства, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.         Учасниками форуму були І.Куліченко - Президент Асоціації міст України, Дніпропетровський міський голова; М.Пітцик -  віце-президент Асоціації міст України з виконавчої роботи; В.Баранов - голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету, С.Скубашевський -  заступник Глави Адміністрації Президента України, В.Хмельнюк - Іллічівський міський голова, О.Костусєв -  Одеський міський голова,  М.Пундик - голова Одеської обласної ради. Перший день роботи Форуму – День ДІАЛОГУ -  проходив у рамках проекту Діалог - «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування». Під час  проведення цього заходу  міський голова міста Знам’янки І.Крижановський порушував  важливу проблему -  законодавче забезпечення діяльності місцевого самоврядування, зменшення вилучень коштів  із міського бюджету до державного. Адже  вирішення цього питання є дуже актуальним для нашого міста.    У рамках проекту „Місцеве самоврядування в Україні: програма підвищення кваліфікації та проведення прикладних досліджень» працювала Літня школа для міських голів. Цей проект спільно реалізують Асоціація міст України та Норвезька асоціація місцевих і регіональних властей в 11 містах двох пілотних областей – Миколаївської та Одеської.  Фінансує  його МЗС Норвегії. Заняття за темою : «Система якісного муніципального управління в Україні» поділялась на дві сесії – «Теоретичні засади впровадження систем якісного управління» та «Практика впровадження систем якісного управління». Для розгляду був запропонований досвід  роботи Комосомольська, Бердянська, Вознесенська, Коростень, Луцька, Вінниці. День місцевого економічного розвитку  проводився в рамках спільного проекту Федерації канадських муніципалітетів та Асоціації міст України «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ), який здійснюється за фінансової підтримки уряду Канади, наданої через Канадське агентство міжнародного розвитку та Федерацію канадських муніципалітетів ФКМ). У засіданні брала участь делегація Федерації Канадських муніципалітетів, у складі якої були мери, керівники самоврядування, експерти. Вони розповіли учасникам форуму про діяльність ФКМ, поділились досвідом впровадження інструментів місцевого економічного розвитку в муніципалітетах Канади. Учасники Форуму ознайомились з роботою  Іллічівського морського торгового порту  та  окремих промислових підприємств міста.   Міський голова  м. Знам»янки І.Крижановський мав  робочу зустріч із  головою Комітету Верховної Ради з питань бюджету В.Барановим. Розмова стосувалась  питання виділення додаткової субвенції для бюджетних установ міста.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 925 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0