Четвер, 25.04.2024, 13:29

Головна » 2016 » Вересень » 21 » VІІІ міський Чемпіонат з військово – спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів
На базі Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України проходив VІІІ міський Чемпіонат з військово – спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів та військово – патріотичних клубів та об’єднань м. Знам’янки Кіровоградської області.

Під час урочистого відкриття молодих спортсменів привітали: організатор змагань директор Знам’янського МСТК ТСОУ, голова Знам’янського міського координаційного центру національно – патріотичного виховання дітей та молоді «Патріот» В. Колебіденко, комісар Знам’янського віськового комісаріату підполковник О. Чижма, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та охорони здоров’я Знам’янської міської ради А. Сугарей, головний спеціаліст Знам’янського міського відділу освіти В. Мурга.

Юнаки та дівчата змагалися на чотирьох рубежах:
стрільба зі страйкбольного автомата АК – 47;
підтягування;
виконання підйому переворотом;
біг на дистанцію 3 км.

Переможці на рубежах ввійшли до складу збірної команди міста для участі у обласному чемпіонаті, що буде проводитись 24 вересня 2016 року на базі військової частини А - 1201. 12
Ними стали:
1.Халімов Сергій – ЗШ І- ІІІ ст.  №1 ім. Т. Шевченка;
2.Челпанов Михайло – НВК «Знам’янська ЗШ І – ІІІ ст.. №2 – ліцей»;
3.Гуль Іван – ЗШ І – ІІІ ст. №6;
4.Кіріленко Кирило - ЗШ І – ІІІ ст. №6;
5.Петришин Аркадій – ДНЗ «Знам’янський професійно – технічний ліцей»;
6.Помелов Данило - ДНЗ «Знам’янський професійно – технічний ліцей»
7.Яблонський Станіслав, Лісяний Ілля, Григор Владислав, Скакунов Денис – Знам’янське професійно – технічне училище № 12.

Головним завданням організаторів обласного чемпіонату є створення команди Кіровоградської області для участі у Всеукраїнських змаганнях з військово – спортивних багатоборств, що відбудуться 05 – 10 жовтня 2016 року у м. Житомирі на базі 95 – ї аеромобільної бригади.

Щиру подяку за багаторічну співпрацю, сприяння розвитку патріотичного виховання молоді та оборонно – прикладних видів спорту в місті Знам’янці висловив директор Знам’янського МСТК ТСОУ  Колебіденко В.О. міській владі, головному спеціалісту Знам’янського міського відділу освіти Мурзі В.М., а також викладачам предмету «Захист Вітчизни» в навчальних закладах міста Міщенку М.М. (ЗШ № 4), Каганкову П.А. (НВК «Знам’янська ЗШ І - ІІІ ст. № 2), Григор’єву А.М. (ЗШ № 6), Хандусенку А.Г. (ЗШ № 3), Бойченку В.Д. (ЗШ № 1), Сидоренку В.В. (ЗШ І- ІІІ ст. №7), Комарю С.І. (ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей») та Кубраку Р.А. (Знам’янське ПТУ № 12).

І.І. Іваненко, заступник директора
Знам’янського МСТК ТСО України
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 870 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3