П`ятниця, 03.05.2024, 20:47

Головна » 2012 » Квітень » 1 » VIII Всеукраїнський конкурс в рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі»
VIII Всеукраїнський конкурс в рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі»

12         З 28 березня по 1 квітня 2012 року в м. Кіровограді проходив VIII Всеукраїнський конкурс в рамках фестивалю «Нейгаузівські музичні зустрічі». До участі у конкурсі запрошувалися студенти вищих мистецьких навчальних закладів , учні середніх спеціальних музичних шкіл та початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Виявили бажання взяти участь у конкурсі і учні ДМШ ім. Лисенка по фаху фортепіано, вихованці викладача Голубової Н.В. Пуляєва Ганна (5 клас) та Козішкурт Анастасія ( 1 клас). Вони змагалися у двох вікових категоріях на краще виконання творів Й.С. Баха, віртуозного етюду та творів композиторів – романтиків. Від конкурсу учні та їх викладач отримали досвід, незабутні враження і були нагороджені цінними подарунками та дипломами учасників.
Категорія: Новини культури | Переглядів: 859 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0