Понеділок, 06.05.2024, 04:54

Головна » 2013 » Вересень » 26 » Виїзна нарада з питання колективного звернення мешканців смт. Знам'янка Друга до начальника Одеської залізниці

У смт. Знам’янка Друга відбулася виїзна нарада з питання колективного звернення мешканців селища до начальника Одеської залізниці Луханіна М.І. щодо облаштування пішохідного переходу через залізницю з північної частини до центральної частини селища, а саме – з вулиці Анань’єва на вулицю Гагаріна.

Нарада відбулася за участю селищного голови Філіпенка С.І., секретаря селищної ради Лазарєвої Н.В., депутата Знам’янської міської ради Корж Р.О., головного інженера  Знам’янської дирекції залізничних перевезень Компанійця О.В., начальника техвідділу Знам’янської дирекції залізничних перевезень Кулик Н.Г., старшого дорожнього майстра дистанції колії Савицького В.Л.

Комісією було встановлено,що на даній частині селища проживає 1500 тис. жителів, з них – біля 100 дітей, які щоденно перетинають залізницю, щоб добратися до школи та в дитячий садочок. Тому, є гостра необхідність у облаштуванні перетину залізниці для створення сприятливих умов життєдіяльності жителів північної  частини селища. Комісія зазначила, що вирішити дане питання можливо, але тільки з дотриманням вимог безпеки руху та безпеки пішоходів.

Зазначені факти будуть направлені на адресу начальника Одеської залізниці для подальшого вирішення питання.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 740 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0