П`ятниця, 03.05.2024, 09:41

Головна » 2014 » Липень » 16 » Виїзне засідання комісії щорічного міського огляду – конкурсу "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще ОСББ"

Під головуванням міського голови І. Крижановського, за участю секретаря міської ради Н.Адамович, відбулося виїзне засідання комісії з проведення щорічного міського огляду – конкурсу на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".

Члени комісії мали змогу оглянути естетичний та санітарний стан прибудинкових територій, фасадів будинків та огорож, наявність та естетичне оформлення нумерації будинків, під’їздів учасників-фіналістів Конкурсу, а саме: вулиць Перемоги, Гоголя, Пушкіна, Галочкіна, Харківської, Черняховського; багатоповерхові будинки: вул. Жовтнева,20; вул. Жовтнева,33; вул. Мусоргського,1; Партизанська,11; вул. Інтернаціональна,10/12; вул. Привокзальна,9; ОСББ «Зоряний», вул. Привокзальна,12; ОСББ «Толстого», пров. Толстого,12/36; ОСББ «Будинок мрії-10», вул. Привокзальна,10; ОСББ «Кактус», вул. 30 років Жовтня,33.

Візуальний огляд, з виїздом на місце до всіх учасників-фіналістів, дав змогу членам комісії більш детально ознайомитися з обсягом робіт, що виконано учасниками Конкурсу, скласти порівняльний аналіз, а також висловити свої побажання та зауваження щодо роботи в частині подальшого покращення стану вулиць та будинків, забезпечення їх утримання на належному рівні.

Підведення підсумків міського огляду – конкурсу "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" відбудеться після 20 липня.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 857 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1