Четвер, 02.05.2024, 00:23

Головна » 2013 » Травень » 22 » Виїзний прийом громадян провів сьогодні міський голова Крижановський Ігор Борисович

12         Виїзний прийом громадян провів сьогодні міський голова Крижановський Ігор Борисович у вагонному депо. Серед основних питань, що були порушені громадянами в ході прийому міського голови були:
відновлення вуличного освітлення в нічний час, приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, ремонту дорожнього покриття вулиці Фрунзе, облаштування урн для сміття біля магазинів та на зупинках. Ряд питань, що хвилюють працівників депо, стосувалися заміни водяних лічильників та низького тиску води. Працівники вагонного депо висловили пропозицію щодо залучення громадян, які перебувають на обліку у міськрайонному центрі зайнятості, до громадських робіт.

12          За результатами особистого прийому, Ігор Борисович надав роз`яснення та доручення відповідальним особам з метою вирішення усіх питань, що були озвучені громадянами.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 833 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0