Субота, 04.05.2024, 22:59

Головна » 2014 » Травень » 14 » Виїзний прийом громадян у трудовому колективі відділкової лікарні
Виїзний прийом громадян у трудовому колективі відділкової лікарні
  Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів виїзний прийом громадян у трудовому колективі відділкової лікарні ст. Знам’янка ДП «Одеської залізниці».
   Ігор Борисович зустрівся з трудовим колективом, де проінформував присутніх про роботу виконавчих органів міської ради, стан виконання міського бюджету та перспективи соціально-економічного розвитку міста на 2014 рік.

Основні питання, що були порушені громадянами в ході прийому, стосувались житлово-комунального господарства, а саме: проведення щомісяця загальноміських суботників, встановлення додатково урн для сміття на центральних вулицях міста, підвіз піску в пісочниці для дітей у подвір’я багатоповерхових будинків, відновлення зовнішнього освітлення провулків, прилеглих до вул. Будьонного, ремонт дорожнього покриття частини вулиці Чайковського біля ДНЗ «Сонечко», впорядкування паркування автомобілів біля магазину «Катерина».
Серед питань були й 12пропозиції щодо будівництва притулку для безпритульних тварин, та більш тісної співпраці міської влади з обласними та центральними органами виконавчої влади для надання допомоги у вирішенні актуальних проблем життєдіяльності Знам’янки.
Всі питання, що порушені під час прийому громадян, взято на контроль, дані відповідні доручення посадовим особам.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 890 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0