Четвер, 28.03.2024, 13:42

Головна » 2015 » Квітень » 16 » Виїзний прийом громадян з питань застосування законодавства у сфері містобудівної діяльності

Заступником начальника Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області Бем Світланою Миколаївною у Центрі надання адміністративних послуг Знам’янської міської ради проведено виїзний прийом громадян з питань застосування законодавства у сфері містобудівної діяльності.

У ході особистого прийому до заступника начальника Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області звернулося 3 жителів міста Знам’янка з питань легалізації самочинного будівництва.

Також, Бем Світлана Миколаївна поспілкувалася з міським головою Крижановським Ігорем Борисовичем та головним спеціалістом відділу архітектури та містобудування Знам’янської міської ради Мостовим Олександром Євгеновичем з питань подальшої співпраці у сфері архітектурно-будівельного контролю в місті Знам’янка.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 811 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.2/5