Неділя, 28.04.2024, 16:20

Головна » 2013 » Липень » 17 » Виїзний прийом міського голови І.Крижановського
Виїзний прийом міського голови І.Крижановського

12 Як і кожного року, міський голова Крижановський Ігор Борисович проводить виїзні прийоми громадян у трудових колективах міста. Дана робота проводиться згідно затвердженого графіка на підприємствах залізничного вузла, у закладах освіти, підприємствах житлово-комунального господарства.
Цього разу Ігор Борисович провів виїзний прийом у трудовому колективі Будівельно-монтажного експлуатаційного управління № 3. Серед основних питань, що були порушені громадянами в ході прийому міського голови були:

• ремонт дорожнього покриття більшості вулиць міста,

• відновлення мереж зовнішнього освітлення вулиці 2-ї Поперечної та пр. Транспортного, приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій,
  • встановлення дорожнього знаку щодо обмеження швидкості автотранспорту в місцях розташування шкіл та садочків.
Ряд питань, що хвилюють працівників управління - велика кількість по місту безпритульних тварин, будівництво об’їзного автошляху, також висловили прохання щодо встановлення зупинок по вул. Калініна, 109 та Осадчого, 18.

За результатами особистого прийому Ігор Борисович надав роз’яснення та доручення відповідальним особам з метою вирішення усіх питань, що були озвучені громадянами під час зустрічі.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 802 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0