Середа, 08.05.2024, 07:30

Головна » 2012 » Серпень » 17 » Виробнича нарада пов'язана з дефіцитом коштів міського бюджету та фінансування діяльності КП "Шляховик" у вересні-грудні поточного року
12         Відбулася виробнича нарада за участю керівництва обласного фінансового управління та Знам'янського міськвиконкому, пов'язана з дефіцитом коштів міського бюджету та фінансування діяльності КП "Шляховик" у вересні-грудні поточного року.
В результаті обговорення проблему вирішено не було, так як із-за завищення плану доходів та значними обсягами вилучення коштів з міського бюджету до Державного бюджету місто не виконує план по доходам бюджету, має значні суми на погашення кредитів і позичок Держказначейству.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 610 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0