08:30 Виставка декоративно-прикладного мистецтва на Х обласному фестивалі сімейної творчості «Родинні скарби Кіровоградщини» | |
«Родина, рід – які слова святі.
Вони потрібні кожному в житті. Бо всі ми з вами гілочки На дереві, що вже стоїть віки.» Нещодавно до Знам’янки з’їхалися творчі, талановиті родини. Вже в котрий раз нашу велику дружню сім’ю збирає воєдино Х обласний фестиваль сімейної творчості ![]() «Родинні скарби Кіровоградщини». На наш погляд саме родина є осередком і міцною фортецею, яка оберігає витоки народних традицій і ремесел, тільки родина навчить і передасть своїм спадкоємцям всі надбання попередніх поколінь і тільки через збережені народні та родинні традиції можна виховувати у молоді почуття поваги до рідного краю, сім’ї. Знаємо напевно, що на Знам’янщині є надзвичайно багато талановитих родин та народних умільців, проте чи то зі скромності, чи з інших причин дуже мала частка демонструє свої таланти на широкий загал. Прикрасою фестивалю стала виставка робіт художньо-прикладного мистецтва. У якій брали участь вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, а саме: гурток «Іграшка сувенір» - керівник Любінська Н.В., «Бісереплетіння» - керівник Демчен ![]() Відомо, що тільки майстер може підготувати майстра, дослідник – дослідника, творча особистість – обдаровану дитину. І цей захід – подяка керівникам гуртків, батькам за невтомну працю, талант та терпіння, які вони вкладають в дітей. Успіх дитини, безумовно, заслуга його найближчих людей – батьків та керівників гуртків які з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю виховують дітей. Такі свята зближують всіх, згуртовують і всі відчувають себе частиною великої родини. У нашого народу здавна живе добра і благородна традиція – підтримувати теплі родинні взаємини, долати разом незгоди. І все це робиться насамперед заради дітей, щоб виховати в них кращі людські якості. Десятий обласний фестиваль сі ![]() | |
|