Четвер, 02.05.2024, 14:03

Головна » 2014 » Серпень » 26 » Виставка-ярмарок винограду
Виставка-ярмарок винограду

Минулого року за підтримки Знам’янської міської ради ветеранів (гол. Бабійчук Г.О.) було створено Клуб любителів сонячної ягоди-винограду, адже виноград відноситься до групи рослин найбільш цінних для здоров’я людини.

Знайшовся і керівник Клубу виноградарів – людина, яка на протязі усього свого життя займається виноградарством – це Голдінов Анатолій Васильович.

Анатолій Васильович закоханий у свою справу ще з самого дитинства, це й не дивно, адже ще його дідусь і батько також були виноградарями.

На своїй садибі, Анатолієм Васильовичем вирощено більше ста сортів винограду.

Як керівник Клубу Голдінов А.В. згуртував навколо себе людей, які уже деякий час займаються виноградарством так і людей, котрі тільки мріяли про цю справу.
Відзначаючи 23 річницю Дня Незалежності України, ентузіасти клубу: А.В.Голдінов, та Викрест О.В. за ініціативою ради ветеранів зробили виставку-ярмарок винограду, врожай якого вони зібрали у цьому році.

Знам’янчани із захопленням оглядали цю виставку. Чимало людей запитували: «Невже це у нас є такі сорти винограду?»

І було зрозумілим їх здивування, адже вага однієї китиці дорівнювала 2,3 кг, а місцями і 5 кг!!!
Започаткована виставка-ярмарка була оцінена знам’янчанами як конкретна робота по об’єднанню ветеранів у улюблену справу. Є велика надія, що на наступний рік ця виставка буде представлена ще багатьма учасниками, які займаються вирощуванням винограду.

Кожен з бажаючих може відвідати Клуб виноградарів в територіальному центрі в першу суботу кожного місяця, за адресою вул..Глібка,28.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1291 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0