Середа, 08.05.2024, 12:46

Головна » 2014 » Березень » 26 » Вітаємо з перемогою
Вітаємо з перемогою
Кожного року по закінченню третьої навчальної чверті в місті Кіровограді проходить ІІІ заключний тур обласного конкурсу виконавської майстерності «Паросток» серед учнів 46 шкіл естетичного виховання. Вихованці Знам’янської дитячої музичної школи ім. М.В. Лисенка теж змагалися за право бути найкращими на в шести номінаціях конкурсу.

Переможцями стали: квартет кларнетистів ( викладач Кулик П.П., концертмейстер Малініна Д.О.) – Гра – прі конкурсу; Диплом – II ступеня отримали Тищенко Максим, Тихонюк Катерина по фаху домра (викладач Булах Р.В., концертмейстер Тихонюк О.В.), Сімакова Єлисавета (баян, викладач Шеремет С.М);

Дипломом III – ступеня нагороджені: ансамбль скрипалів старших класів (викладач Яблуновська Н.А., концертмейстер Коваленко Є.В.), Яковенко Авенір – акордеон ( викладач Шеремет С.М.), хор молодших класів (керівник Черепанова А.А., концертмейстер Черепанова Г.В.).
Вітаємо з перемогою юних виконавців та їх наставників!

Категорія: Новини культури | Переглядів: 842 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0