Субота, 04.05.2024, 21:57

Головна » 2012 » Лютий » 22 » Вітаємо першого заступника міського голови В.Джулая з відзнакою Президента України - ювілейною медаллю "20 років незалежності України"

12         Міський голова І.Крижановський від імені Виконавчого комітету Знам'янської міської ради та від себе особисто вітає першого заступника міського голови Володимира Олександровича Джулая з отриманням відзнаки Президента України – ювілейної медалі «20 років незалежності України».Володимир Олександрович був нагороджений Почесною нагородою " За вагомі особисті заслуги у державотворчій , соціально-економічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові та з нагоди Дня Соборності та Свободи України", під час тринадцятої сесії Кіровоградської обласної ради шостого скликання, під проводом голови обласної ради Миколи Ковальчука та за участі голови обласної державної адміністрації Сергія Ларіна, згідно з Указом Президента України № 27/2012.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 710 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0