Понеділок, 13.05.2024, 10:25

Головна » 2012 » Лютий » 24 » Вітаю вас, дорогі земляки, з Масляною!
Вітаю вас, дорогі земляки, з Масляною!

12         Вітаю вас, дорогі земляки, з Масляною!

За одвічною традицією цими днями ми проводжаємо зиму і зустрічаємо весну: радіємо теплу сонцю, першим струмкам і паросткам.
Це радісне свято пов’язане з народними гуляннями, іграми, жартами. Кулінарний символ Масляної – гарячі й рум’яні млинці з різними смачними наповненнями.
У православному календарі нинішній день має особливе значення. Він називається Прощена неділя або Проща. За звичаєм, саме зараз, час попросити у всіх родичів, близьких, сусідів, колег пробачення за всі скоєні образи і водночас вибачити всім їхні провини. Після Прощеної неділі настає найсуворіший і найтриваліший Великий піст – період духовного очищення.
Традиційно в нашому місті проводяться святкові заходи. Тож запрошую вас, шановні жителі Знам'янки та гості міста на веселе народне гуляння – з піснями конкурсами і розвагами, яке відбудеться 25 лютого 2012 року на площі біля міського Палацу культури.
Бажаю всім – і дорослим, і дітворі – гарно провести цей день, із чистим серцем і світлими думками розпочати піст, у доброму гуморі розпрощатися із зимою і зустріти весну. Доброго здоров’я і всіляких гараздів!

міський голова
І.Крижановський
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 759 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0