Субота, 04.05.2024, 07:56

Головна » 2013 » Серпень » 8 » Вітальна адреса від Першого віце-прем’єр-міністра України С.Арбузова мешканцям міста Знам’янка

12   Під час святкування Дня міста Знам’янки сталася ще одна незапланована , але від цього не менш приємна подія – вручення народним депутатом України О.Єдіним міському голові І.Крижановському Вітальної адреси від Першого віце-прем’єр-міністра України С.Арбузова мешканцям нашого міста.

З цієї нагоди ми раді опублікувати на своїй інтернет-сторінці Вітальну адресу.

Дорогі знам’янчани!

Від імені Уряду та всієї України хочу привітати вас з прекрасним святом – Днем міста Знам’янка.
За свою буремну історію ваше місто пройшло славний шлях становлення і розвитку, трудових перемог і звершень. І сьогодні Знам’янка має горду славу міста залізничників. Міста освічених, мужніх чоловіків і привітних та дбайливих жінок.

Саме завдяки самовідданій праці знам’янчан, місто було і надалі залишатиметься найважливішим для держави транспортним вузлом і головними залізничними воротами Півдня України.

Бажаю вам щастя , миру, міцного здоров’я і непохитної віри в себе! Зі святом!

Перший
віце-прем’єр-міністр України                                 Сергій Арбузов

4 серпня 2013р.
м.Київ