Четвер, 25.04.2024, 13:18

Головна » 2016 » Липень » 20 » Вітання ювіляру від депутатського корпусу міської ради
Вітання ювіляру від депутатського корпусу міської ради
 Секретар міської ради Н.Клименко, голова комітету ветеранів війни Знам’янської міської організації ветеранів України П.Ніколаєв, депутати міської ради О.Тітарєв та Н.Данасієнко привітали з с 90-річчям ветерана Великої Вітчизняної війни Голуба Іллю Савелійовича.

«Де б не працював ювіляр, у якому оточенні не був, яких би висот не досягав, та завжди несе з собою у життя батьківський заповіт – чесного, доброзичливого ставлення до оточуючих і вимогливого та самокритичного ставлення до себе. І сьогодні Ілля Савелійович не зраджує ні на йоту принципам людяності, порядності, чесності. Для оточуючих він залишається незмінним, хіба що у життєвій біографії років побільшало. Нехай успіх і удача винагороджують ваші труди. Бажаємо вам оптимізму, наснаги, здоров’я, усіляких гараздів та добра на довгі роки» -  такі побажання висловила секретар міської ради Н.Клименко від депутатського корпусу Знам’янської міської ради  ювіляру.

Розчулений увагою присутніх, Ілля Савелійович подякував за теплі слова, розповів про свій трудовий шлях, поділився секретами довголіття. Головний із них – любити та поважати людей і завжди залишатися активним та молодим душею.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 794 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 1.8/5