Середа, 08.05.2024, 09:00

Головна » 2012 » Серпень » 3 » Вітання міського голови І.Крижановського та народного депутата України О.Єдіна з Днем міста

12         Шановні знам`янчани!
Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаємо вас з нашим спільним святом – Днем міста Знам`янки!
Кожна людина усвідомлює свій нерозривний зв`язок зі священною землею великих і мудрих предків, хвилюючою і багатою історією рідного краю. Любов до рідного батьківського краю стоїть на початку життєвого шляху кожної людини.
Головне надбання міста Знам`янка – це працьовиті, талановиті люди, які кожного дня створюють нове обличчя сучасної України, зберігають історичні та культурні традиції. Всі разом – ми величезна сила, яка здатна навести порядок у власному дому. Ми вдячні кожному, хто дбає про сьогоднішній і завтрашній день міста.
Добра, щастя та злагоди вам, дорогі знам`янчани! Всім здоров`я та невичерпного оптимізму, непохитної впевненості у своїх силах; переконання, що тільки спільними зусиллями ми зможемо змінити життя на краще. І нехай наші нащадки з теплом і любов`ю скажуть слова подяки за ту спадщину, що ми передаємо їм з рук у руки.

Міський голова І.Крижановський                                                 Народний депутат України О.Єдін
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 675 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0