Середа, 03.07.2024, 20:18

Головна » 2012 » Червень » 27 » Вітання міського голови І.Крижановського з Днем Конституції України
Вітання міського голови І.Крижановського з Днем Конституції України

12         Шановні співвітчизники !

Щиро вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції, яка стала дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави!
Конституція – одна для всіх. Шануймо її, пам’ятаючи, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення. Та доля розпорядилася так, що саме ми стали свідками народження суверенної країни, здійснення одвічного права українського народу на самовизначення. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед Богом, совістю попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон.
Нам усім потрібні час, віра і напружена праця, щоб конституційні засади увійшли в наше життя конкретними і зрілими змінами. То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас.
В цей святковий день бажаю Вам міцного здоров'я, творчого натхнення, добробуту і затишку у Ваших родинах .

Від імені Знам`янської міської ради
та її виконавчого комітету
з повагою міський голова                                                                           І.КРИЖАНОВСЬКИЙ

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 665 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0