Четвер, 25.04.2024, 14:11

Головна » 2017 » Липень » 14 » Вітання міського голови С.Філіпенка з Днем бухгалтера
Вітання міського голови С.Філіпенка з Днем бухгалтера
Шановні бухгалтери!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!
Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко взагалі уявити роботу будь-якої організації. Від вас залежить злагоджена робота усіх сфер діяльності нашого міста Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс міста. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки регіону та держави загалом.
Тож прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.

З повагою,

Міський голова                         С.Філіпенко

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 841 | Додав: Moderator1 | Рейтинг: 4.0/4