Вівторок, 07.05.2024, 00:39

Головна » 2013 » Червень » 27 » Вітання міського голови з Днем Конституції України
Вітання міського голови з Днем Конституції України

12         Шановні знам'янчани!
Від імені міської ради та її виконавчого комітету  прийміть щирі вітання з Днем Конституції України

17 років тому Парламент ухвалив основний Закон – Конституцію Української держави, чим обумовив національну ідею, відобразив ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності.
Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.
Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.
Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій та міцніє почуття гордості за свою країну.

Міський голова   І. Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 894 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0