Середа, 01.05.2024, 19:28

Головна » 2013 » Травень » 11 » Вітання міського голови з Днем матері
Вітання міського голови з Днем матері

12           Дорогі знам'янчани!
Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах прославляється вшануванням Матері. Давайте ж привітаємо ту, котра дарувала нам життя, несла свою колискову ніжність і ласку, просить для нас щасливої долі у щирих молитвах.
Вона – невичерпне джерело любові і мудрості. Вона любить нас такими, як ми є, незважаючи на вдачі і характери, радіє за наші життєві перемоги і переживає серцем за кожне випробування, послане долею. Ми знаємо, що так є завжди, але у поспіху життя забуваємо за це дякувати. Давайте ж цього дня вклонимося низенько до землі і благаймо Бога, щоб послав нашим Матерям міцне здоров’я, Свою милість і многії літа.
Любі наші Матусі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього святого дня. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки: і рожевощока малеча, і статні юнаки та дівчатка,ті, котрі самі пізнали щастя батьківства і ті, кому вже життя помережило скроні сріблом. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословіння.

міський голова            І.Крижановський
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 811 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0