Субота, 04.05.2024, 14:52

Головна » 2013 » Серпень » 31 » Вітання міського голови з Днем знань!
Вітання міського голови з Днем знань!
12   Шановні учні, батьки та учителі, ветерани освітянської ниви!
Від імені Знам'янської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з Днем знань!

Перше вересня - завжди урочистий і хвилюючий момент для кожного із нас, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та самостійного життя.Цей день є особливим і, безперечно, визначальним для першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на поріг школи.

Не менш важливим він також буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати майбутній шлях.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів.У цей день всім учням і вчителям бажаю міцного здоров’я, терплячості, а головне щирого прагнення до нових знань.

Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!
З повагою!

міський голова     І. Крижановський
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 865 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0