Понеділок, 13.05.2024, 21:02

Головна » 2012 » Січень » 6 » Вітання міського голови з Різдвом Христовим!
Вітання міського голови з Різдвом Христовим!

12         Шановні знам'янчани!
Прийміть мої найщиріші вітання з Різдвом Христовим!
У дні світлого Різдва Христового – вісника оновлення і надії – думається про прості і світлі істини – добро, чуйність, щедрість душі, турботу про близького, злагоду, любов і милосердя.
Щиро зичу всім, щоб весела Різдвяна колядка наповнила радістю Ваші серця, щоб Таїнство Народження Ісуса, заіскрило любов’ю у Ваших душах! Здоров’я, щастя, успіхів та усіляких гараздів!
Нехай 2012 рік буде вдалим, нехай він відкриє двері для нових приємних починань, дозволить завершити усі добрі справи, реалізує усі наші щирі наміри.
Нехай він виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння і любов.
А ще нехай новий рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою нові перемоги, впевненість у правильності обраної мети та дасть енергію для її досягнення.
З Різдвом Христовим!

З повагою міський голова                                                           Крижановський Ігор Борисович

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1836 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0