Субота, 04.05.2024, 12:16

Головна » 2013 » Серпень » 31 » Вітання з Днем підприємця
Вітання з Днем підприємця

12   Шановні підприємці!
У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця України.

Це свято - приємна нагода висловити всім вам, дорогі друзі, щиру подяку від міської ради, виконавчого комітету за самовідданість, високий рівень професіоналізму та невгасиму енергію у сповненій тривог, надій і сподівань роботі, яка потребує великого напруження сил і відповідальності.

Сподіваємось, що ваша діяльність і надалі сприятиме успішному розв'язанню проблем регіонального та місцевого розвитку ініціатив і підприємництва, що є одним із вирішальних чинників суспільного прогресу, зміцнення соціальних засад ринкової трансформації економіки та демократизації державної політичної системи.

Від щирого серця бажаємо всім вам міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя наснаги в роботі, успіхів у подоланні труднощів, здійснення усіх планів і задумів на благо нашої незалежної України.

Міський голова                І.Крижановський
Секретар міської ради         А.Тесленко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 805 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0