Неділя, 28.04.2024, 02:32

Головна » 2014 » Жовтень » 14 » Вітання з Днем українського козацтва
Вітання з Днем українського козацтва

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою, відзначається національне свято – День козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців..

Сьогодні козацька ідея в Україні має широке коло послідовників у всіх регіонах, в тому числі і на Знам’янщині. Козацькі товариства, об'єднуючи в своїх рядах справжніх патріотів, працюють в ім'я побудови української державності, дбайливо бережуть національні традиції і звичаї.

Впевнений, що козацький дух і надалі залишиться надійним супутником патріотів нашого міста, допоможе долати будь-які перешкоди на життєвому шляху.

Отже всіх козаків та їх прихильників ще раз вітаю зі святом! Бажаю вам міцного козацького здоров'я, незламної волі і щасливої долі.

З повагою,
Міський голова                             І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1123 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1