Неділя, 05.05.2024, 14:10

Головна » 2012 » Серпень » 31 » Визначення кадастрового номеру на державний акт старого зразка
Визначення кадастрового номеру на державний акт старого зразка

12         Відповідно до п. 2 постанови КМ України від 02.04.2002 року № 449 «Про затвердження форм державного акта на право власності на земельну ділянку та державного акта на право постійного користування земельною ділянкою», раніше видані державні акти на право приватної власності на землю, державні акти на право власності на землю, державні акти на право власності на земельну ділянку та державні акти на право постійного користування землею залишаються чинними і підлягають заміні у разі добровільного звернення громадян або юридичних осіб.
Згідно «Тимчасового порядку присвоєння кадастрового номера земельній ділянці» затвердженого постановою КМ України від 18.08.2010 року №749, для визначення та присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, переданій у власність (користування) без проведення її державної реєстрації, власник (користувач) такої ділянки або уповноважена ним особа подає до територіального органу Держземагентства за місцезнаходженням земельної ділянки заяву про державну реєстрацію земельної ділянки (далі - заява про державну реєстрацію) та копії: документа, що посвідчує особу, а для уповноваженої особи також документа, що посвідчує її повноваження; документа, що посвідчує право на земельну ділянку; копію ідентифікаційного номера - для фізичної особи, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття номера та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби, ідентифікаційного коду згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України або податкового номера - для юридичної особи, документів про внесення плати за формування обмінного файла, здійснення державної реєстрації земельної ділянки, надання витягу з Поземельної книги.
Відповідний територіальний орган Держкомзему перевіряє наявність в архіві документації із землеустрою по даній земельній ділянці.
У разі наявності в архіві територіального органу документації із землеустрою, зокрема відомостей про координати поворотних точок меж земельної ділянки, документації із землеустрою, що містить графічне зображення земельної ділянки та відповідності меж земельної ділянки даним чергового кадастрового плану, земельній ділянці присвоюється кадастровий номер та власнику видається витяг з поземельної книги із зазначенням кадастрового номера.
У разі відсутності в архіві територіального органу документації із землеустрою, вказаних вище документів, інформує власника такої ділянки або уповноважену ним особу про необхідність розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості). На основі розробленої даної технічної документації із землеустрою присвоюється кадастровий номер земельній ділянці та власнику видається витяг з поземельної книги із зазначенням кадастрового номера.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 686 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0