15:09 Воїни, які поклали заради України найдорожче – своє життя, залишаються жити у народній пам’яті та в наших серцях | |
![]() Любов до рідної землі прикрашає кожну людину, а воїни, які поклали заради України найдорожче – своє життя, залишаються жити у народній пам’яті та в наших серцях. Міський голова Сергій Іванович Філіпенко вшанував пам’ять загиблого Героя під час антитерористичної операції, старшого телефоніста відділення зв’язку, солдата 17-го окремого мотопіхотного батальйону територіальної оборони Носкової Катерини Володимирівни, яка героїчно загинула рятуючи із з-під обстрілу поранених солдат. У Катерини Носкової залишився чоловік, 5-річний син Тимофій, старенькі батьки та старша сестра. Сергій Іванович завітав до родини загиблої, поспілкувався з батьками та висловив їм своє щире співчуття, а маленькому Тимофію вручив фрукти. Після цього міський голова відвідав місце поховання Катерини та поклав квіти до могили Героя. ![]() Той, хто не бачить горя родичів загиблих військових, не може до кінця зрозуміти, наскільки це важко – проходити через біль втрати рідної людини, – підкреслив Сергій Іванович – І ми ніколи не забудемо подвиг вашої доньки, яка віддала своє життя заради того, аби ми жили в мирі та спокої. Низький уклін та шана герою.- підкреслив міський голова, звертаючись до родини загиблого Героя. | |
|