П`ятниця, 10.05.2024, 03:18

Головна » 2015 » Травень » 12 » „Вона – любов, вона – печаль і втіха...”
„Вона – любов, вона – печаль і втіха...”
Рідна мати... Вона—любов, вона—печаль і втіха,
Жива вода на виразки душі.
Поки живе—обереже від лиха,
Завжди підтримає мене.

Мама, мамочка, матуся… Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша.
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.
  Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
12  Цій урочистій даті бібліотекарі Холодова О.В., Алефірова С.М. разом з учителем мови та літератури, класним керівником 5-го класу, Дубок Тетяною Василівною,присвятили літературну мандрівку « Ти всіх святіша рідна ненько». Ведучі свята, бібліотекарі, привітали усіх присутніх мам, та бабусь, а діти присвятили , разом із вчителем ,для них невеличкий концерт: пролунали пісні, напам’ять читали вірші , інсценізували легенду про матір, виконали танок, грали на скрипці, сопілці. А в знак подяки діти подарували усім присутнім мамам і бабусям квіти і на згадку зробили спільне фото.
  Шанування матері - один з найсвятіших обов’язків людини і неоплатних боргів дітей. Вона нас зростила, виховала, навчила добру, леліяла, любила. І як же не відплатити їй пошаною, любов’ю, ласкою і допомогою. А, власне, тільки цього на старості літ і хочуть від нас наші мами. Чим більша наша любов до матері, тим святіше і радісніше наше життя.
Нехай світанок цим весняним святом
Над цілим світом зоряно цвіте,
Хай сяє сонцем в серці слово – мати,
Таке незгасне, вічне і святе!

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 909 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 5.0/1